Hromadná pripomienka verejnosti

k návrhu zákonov, ktorými sa menia Zákony 597/2003 Z.z. a 184/2009 Z.z.

Ďakujeme za Vašu podporu!


Dnes, v stredu 5. 6. 2012, to znamená 3 dni po štarte iniciatívy, sme získali  viac ako potrebných 500 Vašich podpisov na papierových  podpisových hárkoch, aby sme mohli podať Hromadnú pripomienku verejnosti a na rozporovom konaní diskutovať s predkladateľom návrhov – Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky o možných dopadoch týchto ustanovení.

Online nás podporilo viac ako 1600 podporovateľov. Podporila nás spisovateľka Eva Urbaníková a našu hromadnú pripomienku na internete podporilo mnoho známych ľudí: moderátorka Jarmila Lajčáková, reportér Róbert Žitňanský, prorektor UK Dušan Meško, poslankyňa Jana Žitňanská, poslanec Richard Vašečka,  starostka Tatiana Rosová, novinár Boris Ažaltovič, expertka vzdelávania Zuzana Zimenová, marketingová riaditeľka Andrea Cocherová a ďalší.

ĎAKUJEME VÁM!!!

Reklamy

Single Post Navigation

One thought on “Ďakujeme za Vašu podporu!

  1. Chcela by som pripomienkovať návrhy zákonov,ktoré sú jasne namierené na likvidáciu neštátnych a cirkevných škôl. Je zrejmé, že návrhy zákonov chcú ustanoviť ľudia,ktorí pravdepodobne ani len netušia akým systémom a akým smerom k osobnosti dieťaťa a žiaka pristupujú tieto inštitúcie. Som učiteľka cirkevnej materskej školy a poviem Vám všetkým, že na rozdiel od štátnych materských škôl musíme pracovať a prezentovať našu materskú školu nie na 100%, ale na 1000% aby sme dokázali rodičom a verejnosti, že deti sú v správnych rukách a nemusia sa báť o ich budúcu existenciu. Základom cirkevných škôl ako takých je vkladať do detí v prvom rade lásku, znášanlivosť,porozumenie a snahu odpúšťať, čo v dnešnej dobe,ktorá je presýtená násilím, sebeckosťou a neústupčivosťou je nesmierne ťažké. Na každom kroku sa stretávame s porovnávaním a posudzovaním. Učiteľke štátnej MŠ je úplne jedno či didaktické pomôcky v MŠ mať bude, alebo nie, no my si musíme pomôcky vyrábať, hľadať sponzorov atď.,vynakladať maximálne úsilie na vybavenie tried, samozrejme že s podporou vedenia školy a diecézneho úradu.Prajem všetkým učiteľom neštátnych a cirkevných MŠ veľa trpezlivosti a Božích milostí.

Pridajte odkaz pre ministra!

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: